|
Pamiętam tylko jeden sezon w którym to bramkarz nam ratował dupe. Golkiperem tym był pewien Judasz z Rumunii, a sezon skończył się klapą.
Chciałbym sprawdzic jak w polskiej wodzie poradzi sobie Stan Valckx.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|