Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
6077
04.12.2010, 14:32
Slavek i Slavko
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eur...wiadomosc.html
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS