Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19632
Stary 04.12.2010, 14:19
Pytanie raczej dla ludzi znających sie na telefonach .

Wczoraj zaczął zawieszać mi sie telefon , więc go wyłączyłem teraz gdy chce go włączyć mam tylko biały wyświetlacz .

O co kaman ?...

Edit: Dzięki pio
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 04.12.2010 o godz. 17:52.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując