Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
Od: 05.2010
Skąd: Skawina
Offline
#
3423
04.12.2010, 14:14
Pozatym musimy rozważyć dwie kwestie. Liczy się jakość treningów, a nie ich ilość. Skorża rok temu rozpoczął 12 stycznia przygotowania i jak zespół wyglądał wiosną. ? Radzę sięgnąć w pamięć
lucas1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucas1906
Znajdź inne posty napisane przez lucas1906