Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: BN South

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1745
Stary 04.12.2010, 13:46
MŚ w Rosji dlaczego nie ,nie pałam do tego kraju sympatią jednak to Europa Wschodnia,kraj Słowiański to dobry koncept i pomysł na promowanie piłki nożnej mam tylko nadzieję,że obiekty które powstaną nie będą gargamelami a mecze nie bedą rozgrywane gdzieś na Syberii bądź wybrzeżu wschodnim.
Katar to małe państwo jednak o frekwencje bym się nie martwił ,przy tego typu imprezach znajdzie się masa osób na cąłym świecie zainteresowanych biletami.
Anglia już raz Mś organizowała ,czas na innych poza tym to plastikowa popelina,przerost formy nad treścią ich reprezentacja to zwykły średniak ,zawsze sa buńczuczne zapowiedzi z ich strony a potem powrót na tarczy .Dobrzy kibice choć część z nich to dresy,świetne obiekty i mocna liga która jest mocna dzięki przybyszom bez nich byłaby sennym zjawiskiem.
Odpowiedz cytując