Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19631
Stary 04.12.2010, 13:42
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?
Ja kupiłem dla siostrzenicy ładnego misia na Siennej obok Empiku- Galeria Bukowski i była zadowolona mimo,że jest już duża.
Odpowiedz cytując