Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
Od: 10.2010
Offline
#
19631
04.12.2010, 13:42
MISTA92
napisał(a):
Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?
Ja kupiłem dla siostrzenicy ładnego misia na Siennej obok Empiku- Galeria Bukowski i była zadowolona mimo,że jest już duża.
Jeden
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeden
Znajdź inne posty napisane przez Jeden