Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1626
Stary 04.12.2010, 13:37
Też bym chetnie widział jak Lech sprzedaje Rudneva. Po pierwsze pieniądze przetrwonią albo zabierze właściciel. Po drugie nie mają nikogo dobrego w ataku. Bez Rudnevsa im zostaje tylko 'ta ta ta tara Cibamba!" i totalny chaos pod bramką.
..
Odpowiedz cytując