Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
Od: 05.2010
Skąd: Skawina
Offline
#
3421
04.12.2010, 13:02
Ludzie !! Jeżeli Maaskant stwierdził, że potrzebuję tyle i tyle czasu, żeby optymalnie przygotować zespół do rundy wiosennej to tak jest. Kto jak kto, ale on chyba zna się lepiej na tej robocie niż my.
lucas1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucas1906
Znajdź inne posty napisane przez lucas1906