!!IRIVER!! napisał(a):

Temat chyba wobec zaistniałych faktów do zamknięcia i usunięcia. Na wiosnę powinien powstać nowy
|
Myslę, że RoS będzie wiedział co z tym fantem zrobić
Moja propozycja:
- jestem za zamknięciem tematu ( oczywiście do wiosny )
- dotychczasowe typy na 16-kolejkę przywrócić w lutym aby każdy z głosujących dotychczas mógł wnieść poprawki
Pozdrawiam całą Brać Wiślacką!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.