Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9034
Stary 04.12.2010, 12:35
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Kopenhaga - Esbjerg 2 9.00 Bet-at-home.

Ja wyskocze z takim typem.

- Kopenhaga ma 19 punktów przewagi.
- Esbjerg walczy o utrzymanie
- Kopenhaga gra w tygodniu bardzo ważny mecz LM z Panathinaikosem u siebie, o być albo nie być w LM.

Kursy lecą, na początku tygodnia było 10.00, a teraz przeważnie jest 8 lub 9 kurs.
Mi sie wydaje że jednak tak nie bedzie:
- w poprzedniej kolejce myślałem podobnie jak Ty przez co NIE zagrałem na Kopenhage
- Kopenhaga i tak wygrała
- Wygrała gładko i na wyjezdzie
- Kopenhaga jest tak mocna jak na ta lige ze chocby zagrala rezerwami to i tak ich puknie
-Rezerwowi beda grysc trawe zeby pokazac sie trenerowi i przebic sie do druzyny ktora prawdopodobnie wyjdzie z grupy LM
Odpowiedz cytując