Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19625
Stary 04.12.2010, 11:04
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Panowie jaką polecicie w miarę niedrogą drukarkę, niezawodną, i żeby tusz nie kosztował tyle co ona sama?
Jezeli duzo drukujesz (w czerni) to kup sobie uzywana laserowke. Polecam HP 12xx, 13xx.

MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?
kupmisia.allegro.pl
Odpowiedz cytując