Mistel napisał(a):

|
Panowie jaką polecicie w miarę niedrogą drukarkę, niezawodną, i żeby tusz nie kosztował tyle co ona sama?
|
Jezeli duzo drukujesz (w czerni) to kup sobie uzywana laserowke. Polecam HP 12xx, 13xx.
MISTA92 napisał(a):

Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?
|
kupmisia.allegro.pl