Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 04.12.2010, 09:47
wierny napisał(a):Wyświetl post
Panowie HTC Desire, posiada ktoś? Jakie opinie?
Od dwóch dni mam htc desire hd (poprzejściu z nokii n97), na razie miażdży system, jestem bardzo zadowolony.jak masz jakieś pytania to pisz na priv
Odpowiedz cytując