Overmars napisał(a):

|
a jaka jest opinia o nich;>
|
Na ich stronie są same korzystne

a poważnie to straszne problemy z uzyskaniem od nich papierów po ukończeniu kursu mimo zdania egzaminów i zapłaceniu wszystkiego. Lubią też unieważnić wyniki egzaminu gdy zda zbyt wiele osób (2 pierwsze terminy w cenie kursu, kolejne płatne ekstra). W dodatku za wysłanie legitymacji instruktora i reszty papierów płacisz 100zł. Szkoda nerwów