Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19618
Stary 03.12.2010, 23:47
Overmars napisał(a):Wyświetl post
a jaka jest opinia o nich;>
Na ich stronie są same korzystne a poważnie to straszne problemy z uzyskaniem od nich papierów po ukończeniu kursu mimo zdania egzaminów i zapłaceniu wszystkiego. Lubią też unieważnić wyniki egzaminu gdy zda zbyt wiele osób (2 pierwsze terminy w cenie kursu, kolejne płatne ekstra). W dodatku za wysłanie legitymacji instruktora i reszty papierów płacisz 100zł. Szkoda nerwów
Odpowiedz cytując