Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3416
Stary 03.12.2010, 23:41
Dawno nie bylo tak ze w przerwie nie usimy sie bac ze ktos odejdzie,bo na dziś nikt nawet nie chce zadnego naszego asa.

No coz oby ta przerwa nie przelozyla sie potem na forme,ale za caly tamten rok,zwlaszcza kompromitacje w Pucharach z Karabachem to ja bym ich jescze pogonil ,tye ze to bylo nie za Maaskanta.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując