Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8647
Stary 03.12.2010, 23:31
Na miejscu trenera, po wzmocnieniu lewej obrony do środka pomocy wstawiłbym Paljicia.
Jest przebojowy, szybki, dynamiczny, ma świetne podanie prostopadłe otwierające drogę do bramki.
Umie wyprowadzić piłkę, bardzo dobry technicznie. Ma co prawda kiepski strzał, ale obecnie i tak z dystansu to nie strzelamy.

Sam zawodnik na początku przygody z Wisłą w wywiadach mówił, że lub grać w środku.
Zresztą, często tam schodził, nawet gdy grał na skrzydle.

Jak dla mnie, byłbym to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza, że obecnie środek mamy nieco niemrawy.
Odpowiedz cytując