DevilMayCry, no to nie wiem jak Ci pomóc. Zadzwoń do operatora albo popytaj na forach o PS3. W Google z tego co widzę, to masa ludzi ma z tym problem i rozwiązań może być wiele. Zewnętrzne IP, firewall, itd.
Jak to zwykle bywa z przeróbkami, to ceny szybko spadają w dół. Podobnie było z PS2. Dlatego moim zdaniem kto kupuje od razu takie coś, to jest frajerem. Wiadomo, że na początku tylko jedna osoba takie coś ma, więc ustala sobie cenę jaką chce, a teraz są różne klony, więc trwa wojna na ceny
dawidTS, ja PS3 póki co nie przerabiałem, ale z tego co wiem, to wystarczy wpiąć jailbreak pod USB, zainstaluje oprogramowanie i tyle. Z tym, że na najnowszym sofcie to nie działa. Nie możesz grać też online. Po wyjęciu jailbreaka wszystko wraca do normy. Także gwarancji nie tracisz, bo nie ma żadnej trwałej ingerencji w system, ani nie trzeba rozkręcać konsoli. Resztę doczytaj na stronach poświęconych ps3jailbreak - oficjalna po angielsku albo jest tez polska, ale nie pamiętam adresu :/