sprzedam Koszulkę Wisły z autografami z Ery Kasperczaka rok 2003/2004 , oraz piłkę Nike Meczową z autografami z zeszłego roku.
piłka:
http://allegro.pl/nike-t90-z-autogra...352895131.html !!!
Koszulka:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1352898561
zapraszam do kupna !