45 dni przerwy? coś tu nie gra.. Chavez tłumaczył się że gra dopiero na 60% swoich możliwości bo miał miesiąc przerwy i przytył 4kg. Jak będzie wyglądał po 45 dniach? jak bardzo pogorszy się stan Boukhariego?
Ale może przerwa będzie aż tyle trwać ponieważ Basałaj chce domknąć wszystkie transfery przed pierwszym treningiem? tak wiem, co okienko ta sama gadka
