Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
19612
03.12.2010, 21:14
Robił ktoś bilans płatniczy, np Szwecji ?
Endorfinka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endorfinka
Znajdź inne posty napisane przez Endorfinka