Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
Od: 12.2008
Skąd: Czulice
Offline
#
1742
03.12.2010, 20:36
Zapewne będzie zaplecze w stylu stadionu Legii, czyli schody i kioski gastronomiczne. Takie rzeczy szybko zrobią.
damian3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian3k
Znajdź inne posty napisane przez damian3k