Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czulice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 03.12.2010, 20:36
Zapewne będzie zaplecze w stylu stadionu Legii, czyli schody i kioski gastronomiczne. Takie rzeczy szybko zrobią.
Odpowiedz cytując