|
No i pierwsze mini rozczarowanie w stosunku do dzialan Maaskanta. Myslalem ze pod tym trenerem choc to sie zmieni ze beda zaczynac wczesniej, ludzilem sie ze bedzie pracowal nad technika i motoryka. Ludzilem sie ze wykorzysta swoje znajomosci w Holandii i przynajmniej na okres zimowych przygotowan sciagnie fachowcow z Holandii ktorzy popracowali by z naszymi "gwiazdami" nad technika, umiejetnoscia zastawienia sie, przyjeciem pilki, uderzeniem pilki kazda czescia stopy itd, itd, itd..... Ten okres powinien byc wykorzystany do maximum a tak to pilkarze maja 45 wolnego jak powinni zaczac przygotowania zaraz po 1 stycznia..... Ech, najwidoczniej najbardziej zalezy tym ktorzy nie maja nic do powiedzenia: KIBICOM
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|