fialo napisał(a):

Dla mnie to też jest chore. 45 dni ?! Ktoś tu czasem nie przesadził? Treningi powinni zacząć zaraz po Nowym Roku, tak to pierwsze dwa tygodnie będziemy musieli poświęcić na zrzucenie tkanki tłuszczowej. Poza tym ciężko jest prosto z plaży wskoczyć na najwyższe obroty, a treningi w zimie powinny być najcięższe. Mam nadzieję, że to są niepotwierdzone informacje.
Nie ma lepszego zawodu na świecie niż ekstraklasowy piłkarz w Polsce ..
|
"
Miniturniejem piłkarze Wisły Kraków pożegnali się z rundą jesienną. Do treningów wracają w przyszłym roku – 17 stycznia."
Biuro prasowe Wisły Kraków sa
Niestety nie wyssałem sobie tego z palca