Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3410
Stary 03.12.2010, 19:04
fialo napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to też jest chore. 45 dni ?! Ktoś tu czasem nie przesadził? Treningi powinni zacząć zaraz po Nowym Roku, tak to pierwsze dwa tygodnie będziemy musieli poświęcić na zrzucenie tkanki tłuszczowej. Poza tym ciężko jest prosto z plaży wskoczyć na najwyższe obroty, a treningi w zimie powinny być najcięższe. Mam nadzieję, że to są niepotwierdzone informacje.

Nie ma lepszego zawodu na świecie niż ekstraklasowy piłkarz w Polsce ..
"
Miniturniejem piłkarze Wisły Kraków pożegnali się z rundą jesienną. Do treningów wracają w przyszłym roku – 17 stycznia."
Biuro prasowe Wisły Kraków sa

Niestety nie wyssałem sobie tego z palca
Odpowiedz cytując