Hanys napisał(a):

|
A Szewczenko też przeszedł z klubu któremu wyszedł jeden mecz - wygrali z Barceloną 4:0. Wtedy Szewczenko wbił barcy 3 gole i już wtedy było wiadomo ze Szewczenko odejdzie z Ukrainy w świat. Rudnevs zrobił podobnie tylko zamiast Barcy wbił te gole Juventusowi i na pewno zapadnie w pamieć działaczom Juve. Specjalnie też podałem przykład Szewczenki bo dla mnie Ci dwaj gracze są podobni.
|
Nie porównuj tamtego Dynama Kijów do jakiegokolwiek aktualnego zespołu z polski (w tym wypadku chodzi o Lecha).
Oni ocierali się w tamtych czasach o końcowe fazy LM (półfinał, ćwierćfinał). W ogóle nie rozumiem Twojego stwierdzenia, że ''Szewczenko też przeszedł z klubu któremu wyszedł jeden mecz''. Ty chyba nie wiesz jak mocnym klubem w tamtych latach było Dynamo Kijów (Szewa odszedł po odpadnięciu tego klubu w LM dopiero w półfinale LM).
Jaką płaszczyznę porównania widzisz między Rudnevsem i Szewą oraz Lechem i Dynamem?
Sorry hanys, ale poprawiłeś mi humor tym wpisem
edit: nie zauważyłem odpowiedzi korreda.