Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1617
Stary 03.12.2010, 19:02
Hanys napisał(a):Wyświetl post
A Szewczenko też przeszedł z klubu któremu wyszedł jeden mecz - wygrali z Barceloną 4:0. Wtedy Szewczenko wbił barcy 3 gole i już wtedy było wiadomo ze Szewczenko odejdzie z Ukrainy w świat. Rudnevs zrobił podobnie tylko zamiast Barcy wbił te gole Juventusowi i na pewno zapadnie w pamieć działaczom Juve. Specjalnie też podałem przykład Szewczenki bo dla mnie Ci dwaj gracze są podobni.
Nie porównuj tamtego Dynama Kijów do jakiegokolwiek aktualnego zespołu z polski (w tym wypadku chodzi o Lecha).
Oni ocierali się w tamtych czasach o końcowe fazy LM (półfinał, ćwierćfinał). W ogóle nie rozumiem Twojego stwierdzenia, że ''Szewczenko też przeszedł z klubu któremu wyszedł jeden mecz''. Ty chyba nie wiesz jak mocnym klubem w tamtych latach było Dynamo Kijów (Szewa odszedł po odpadnięciu tego klubu w LM dopiero w półfinale LM).
Jaką płaszczyznę porównania widzisz między Rudnevsem i Szewą oraz Lechem i Dynamem?

Sorry hanys, ale poprawiłeś mi humor tym wpisem


edit: nie zauważyłem odpowiedzi korreda.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 03.12.2010 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując