Wyświetl pojedynczy post
korred
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2010, 18:57
Hanys napisał(a):Wyświetl post
A Szewczenko też przeszedł z klubu któremu wyszedł jeden mecz - wygrali z Barceloną 4:0. Wtedy Szewczenko wbił barcy 3 gole i już wtedy było wiadomo ze Szewczenko odejdzie z Ukrainy w świat. Rudnevs zrobił podobnie tylko zamiast Barcy wbił te gole Juventusowi i na pewno zapadnie w pamieć działaczom Juve. Specjalnie też podałem przykład Szewczenki bo dla mnie Ci dwaj gracze są podobni.
Z klubu, któremu wyszedł jeden mecz? Dynamo wygrało wtedy swoją grupę w Lidze Mistrzów, a w następnym sezonie grało w półfinale LM (w ćwierćfinale wyeliminowali Real), gdzie Szewczenko strzelił 2 bramki Bayernowi w zremisowanym 3:3 meczu.
Szewczenko w wieku Rudnevsa miał za sobą sezon, w którym w lidze zdobył 19 bramek w 23 meczach, w Pucharze Ukrainy 8 w 8 i w LM 6 goli w 10 meczach.
Poza tym Juventus do pucharów awansował z dopiero 7 miejsca, a Szewczenko grał przeciw czołowym drużynom swoich krajów.
.
Odpowiedz cytując