|
piłkarze wznowią trening 17 stycznia , czyli będą mieli 45 dni bez treningu . Co śmieszniejsze do kolejnego meczu ligowego będzie jakieś 40 dni
suuuper , życ nie umierać , forma piłkarzy na wiosne będzie całkowitą niewiadomą
wg mnie powinni zacząć treningi tydzień - dwa wcześniej , bo co jak co , ale popracować nad zgraniem muszą bardziej niż większość zespołów
|