Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3408
Stary 03.12.2010, 18:21
piłkarze wznowią trening 17 stycznia , czyli będą mieli 45 dni bez treningu . Co śmieszniejsze do kolejnego meczu ligowego będzie jakieś 40 dni

suuuper , życ nie umierać , forma piłkarzy na wiosne będzie całkowitą niewiadomą

wg mnie powinni zacząć treningi tydzień - dwa wcześniej , bo co jak co , ale popracować nad zgraniem muszą bardziej niż większość zespołów
Odpowiedz cytując