snyrting napisał(a):

@ Angmir
Szewczenko przeszedł do Milanu w 1999 roku jak miał 23 lata. Kosztował nie 35 a 26 mln dolarów.
Poza tym wszystko się zgadza.
|
Sorry nie wiem czemu wydawało mi się że jest z rocznika 79, a cenę wziąłem z wikipedi.
Co nie zmienia mojego zdania o samym Rudnevsie że poziom Brożka z przed 2 sezonów to max co z niego może być. Chociaż ... coby o nim nie mówić to wygląda na walczaka i ambitnego, a ambicją można wiele zdziałać.