Wyświetl pojedynczy post
newb
Junior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1733
Stary 03.12.2010, 16:19
A dlaczego nie Rosja? Wielki potencjał, róznorodnośc regionów, potencjał kibicowski, jeszcze "duma" sypnie groszem i będzie dobrze.
Odpowiedz cytując