Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
newb
Junior Member
Od: 02.2006
Offline
#
1733
03.12.2010, 16:19
A dlaczego nie Rosja? Wielki potencjał, róznorodnośc regionów, potencjał kibicowski, jeszcze "duma" sypnie groszem i będzie dobrze.
newb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do newb
Znajdź inne posty napisane przez newb