Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1732
Stary 03.12.2010, 16:16
Taak... W 2018 r. Ruscy odetną gaz bo cały pójdzie na stadiony w Rosji, a w 2022 r. cały świat dostanie w czasie mistrzostw świata Kataru...

Swoją drogą ciekawi mnie strasznie Katar, i te ich klimatyzowane stadiony...
Odpowiedz cytując