Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19607
Stary 03.12.2010, 15:42
Pytanie mam takie:

Wczoraj odbył się w Krakowie jakiś mecz siatkówki mężczyzn. Nie mam pojęcia jaka liga. Kluby akademickie lub w jakiś sposób związane z jakąś uczelnią. Potrzebuję wiedzieć, co to za mecz był. Liczę na pomoc tych, którzy mają pojęcie o tym
Odpowiedz cytując