killzone napisał(a):

Sartre, a Brazylia to co? MŚ za 4 lata i po nich mają Olimpiade.
Anglicy tez Olimpiade maja w 2012.
Dla mnie wybór Rosjan jest jak najbardziej słuszny i mimo mojej niecheci do ich narodu mocno za nich sciskalem kciuki. natomiast Katar?
|
Moim skromnym zdaniem właśnie prędzej Katar niż Rosja... Co jak co, ale jak araby się za coś biorą to robią to z wielkim rozmachem. Natomiast Rosja? Śmiech na sali.