Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1731
Stary 03.12.2010, 15:37
killzone napisał(a):Wyświetl post
Sartre, a Brazylia to co? MŚ za 4 lata i po nich mają Olimpiade.

Anglicy tez Olimpiade maja w 2012.

Dla mnie wybór Rosjan jest jak najbardziej słuszny i mimo mojej niecheci do ich narodu mocno za nich sciskalem kciuki. natomiast Katar?
Moim skromnym zdaniem właśnie prędzej Katar niż Rosja... Co jak co, ale jak araby się za coś biorą to robią to z wielkim rozmachem. Natomiast Rosja? Śmiech na sali.



Odpowiedz cytując