Ostatecznie to może być z tego seria testów kolejnych bramkarzy

Niech Pawełek znowu nie przesadza.
Hernani jest ciekawym posunięciem, pytanie tylko jak mentalnie wytrzymałby taki Bunoza gdyby wiedział,że walczy o miejsce w składzie każdym swoim kopnięciem. Z całym szacunkiem ale nie wygląda on na takiego, który potrafiłby wytrzymać ciśnienie. Pod presją popełnia straszne błędy. A z drugiej strony Hernaniego ciężko sadzać na ławie.
Dlatego albo Hernani albo Bunoza. Dwóch szkoda utrzymywać,bo Kowalski, który pozostaje w klubie na ten czas gorszy wiele od Bośniaka nie jest. Dokonać wymiany, Hernani Bunoza
Glik to może dawać zielone światło, no to w ogóle ....a jest. Zgodę na transfer to może dawać Rooney, a nie miernota, która powinna się cieszyć,że ktoś się nim w ogóle interesuje!A Glik obawiam się,że jak Kołakowski się uprze to go do nas upchnie.