Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36712
Stary 03.12.2010, 14:52
Ostatecznie to może być z tego seria testów kolejnych bramkarzyNiech Pawełek znowu nie przesadza.

Hernani jest ciekawym posunięciem, pytanie tylko jak mentalnie wytrzymałby taki Bunoza gdyby wiedział,że walczy o miejsce w składzie każdym swoim kopnięciem. Z całym szacunkiem ale nie wygląda on na takiego, który potrafiłby wytrzymać ciśnienie. Pod presją popełnia straszne błędy. A z drugiej strony Hernaniego ciężko sadzać na ławie.
Dlatego albo Hernani albo Bunoza. Dwóch szkoda utrzymywać,bo Kowalski, który pozostaje w klubie na ten czas gorszy wiele od Bośniaka nie jest. Dokonać wymiany, Hernani Bunoza


Glik to może dawać zielone światło, no to w ogóle ....a jest. Zgodę na transfer to może dawać Rooney, a nie miernota, która powinna się cieszyć,że ktoś się nim w ogóle interesuje!A Glik obawiam się,że jak Kołakowski się uprze to go do nas upchnie.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 03.12.2010 o godz. 14:55.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując