Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36711
Stary 03.12.2010, 14:24
Mariusz z menago mocno naciskaja Wisle, ciekawe co z tego ostatecznie bedzie.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Eks...722,1,727.html


Dzisiaj znow byly na serwisach artykuly ze Glik daje zielone swiatlo na transfer, moze jednak ktos go zatrzyma na rogatkach Nie wierze w to zeby sie u Nas sprawdzil.
Odpowiedz cytując