Mariusz z menago mocno naciskaja Wisle, ciekawe co z tego ostatecznie bedzie.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Eks...722,1,727.html
Dzisiaj znow byly na serwisach artykuly ze Glik daje zielone swiatlo na transfer, moze jednak ktos go zatrzyma na rogatkach

Nie wierze w to zeby sie u Nas sprawdzil.