Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1599
Stary 03.12.2010, 14:14
Przypominam, że jest w Polsce taki zawodnik, który strzelając JEDNĄ bramkę Realowi, w dodatku w przegranym meczu poszedł do rosyjskiego klubu za 1,7 mln €. I to było ładnych parę lat temu.

Rudnevs równie wielkiemu klubowi strzelił 4 gole, które wyeliminowały Juventus z dalszych rozgrywek.

Facet jest na topie i uważam, że to najlepszy moment dla niego i Amiki by go teraz opchnąć. Może pójść za spokojnie 4-5 mln €. Niekoniecznie do Juve, ale w Serie A wyrobił sobie markę.

Za pół roku o bramkach Rudnevsa się zapomni, a na razie ten zawodnik zachwyca, ale w pojedynczych meczach. By był klasowym napastnikiem, brakuje mu regularności. I to nawet na poziomie naszej ligi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując