Ela napisał(a):

Apropo's fontanny - to jednak przyznajesz, że jakość wielu inwestycji krakowskich pozostawia wiele do życzenia ?
|
Fontanna na Rynku na żywo nie prezentuje się za dobrze. Jest przede wszystkim za duża, a elementy wyglądają na posklejane tanim klejem.
Sam pomysł oceniam na piątkę, wykonanie natomiast już gorzej.
Może wrażenie będzie inne, gdy zacznie tryskać z niej woda
