Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 03.12.2010, 13:55
Ela napisał(a):Wyświetl post

Apropo's fontanny - to jednak przyznajesz, że jakość wielu inwestycji krakowskich pozostawia wiele do życzenia ?
Fontanna na Rynku na żywo nie prezentuje się za dobrze. Jest przede wszystkim za duża, a elementy wyglądają na posklejane tanim klejem.

Sam pomysł oceniam na piątkę, wykonanie natomiast już gorzej.


Może wrażenie będzie inne, gdy zacznie tryskać z niej woda
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 03.12.2010 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując