Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1595
Stary 03.12.2010, 13:44
Z calym szacunkiem dla tego zawodnika, ale gdzie on do Juve? Ja rozumiem ze strzelil im 4 bramki, ze zrobil na nich wrazenie ale bez przesady. Jedna jakas gazetka napisala takiego "newsa" a juz pol Polski sie gotuje.
On by pasowal moze do Brescii albo do Catanii ale do Juve ? Bez jaj panowie. Stara Dame stac na o wiele lepszych zawodnikow. Takich jak Rudnevs jest wielu.

Nie porownujcie tutaj BVB do Juve ani ligi wloskiej do niemieckiej


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując