Z calym szacunkiem dla tego zawodnika, ale gdzie on do Juve? Ja rozumiem ze strzelil im 4 bramki, ze zrobil na nich wrazenie ale bez przesady. Jedna jakas gazetka napisala takiego "newsa" a juz pol Polski sie gotuje.
On by pasowal moze do Brescii albo do Catanii ale do Juve ? Bez jaj panowie. Stara Dame stac na o wiele lepszych zawodnikow. Takich jak Rudnevs jest wielu.
Nie porownujcie tutaj BVB do Juve ani ligi wloskiej do niemieckiej
