Kocur napisał(a):

Ale w Kasinie odstawili manianę.
"W cenie karnetu ciepły posiłek" ... Karnety droższe o średnio 10 zł niż rok temu (czyli 25%!!) i w cenie ciasteczko plus kawa ... ręce opadają.
|
Zapachniało Wielkim Światem

To chyba odcinanie kuponów popularności Jutyny.
A jak z przygotowaniem stoku ? I przepustowością ?
Od kilku lat tam nie jeździłam, a planuję wypad między świętami a Nowym Rokiem.
Swego czasu pamiętam mnóstwo muld i długie kolejki.