Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 03.12.2010, 13:22
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale w Kasinie odstawili manianę.

"W cenie karnetu ciepły posiłek" ... Karnety droższe o średnio 10 zł niż rok temu (czyli 25%!!) i w cenie ciasteczko plus kawa ... ręce opadają.
Zapachniało Wielkim Światem
To chyba odcinanie kuponów popularności Jutyny.

A jak z przygotowaniem stoku ? I przepustowością ?
Od kilku lat tam nie jeździłam, a planuję wypad między świętami a Nowym Rokiem.

Swego czasu pamiętam mnóstwo muld i długie kolejki.
Odpowiedz cytując