Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2291
Stary 03.12.2010, 13:19
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Właśnie o to chodzi że nie, mamy to samo IP na dwóch Kompach dlatego mój brat specjalnie zakładal Konto jak był w pracy żeby nie było z tego samego. A nie przyszło na Meila zadne powiadomonie ze odrzuca badz nie
To moze poszlo mu do spam'u
Odpowiedz cytując