alkoholik napisał(a):

|
Właśnie o to chodzi że nie, mamy to samo IP na dwóch Kompach dlatego mój brat specjalnie zakładal Konto jak był w pracy żeby nie było z tego samego. A nie przyszło na Meila zadne powiadomonie ze odrzuca badz nie
|
To moze poszlo mu do spam'u