rafkur napisał(a):

|
Już się cieszę na narty. Tylko kuwa czy ja mogę na nich jeździć po rekonstrukcji kolana ( z przeszczepem )? Może blaszki wytrzymają. Na początek jakiś badziew typu Siepraw a potem może wreszcie znów coś dużego !!
|
Harenda:!
A w stabilizatorze nie ujedziesz?