Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2290
Stary 03.12.2010, 12:58
Właśnie o to chodzi że nie, mamy to samo IP na dwóch Kompach dlatego mój brat specjalnie zakładal Konto jak był w pracy żeby nie było z tego samego. A nie przyszło na Meila zadne powiadomonie ze odrzuca badz nie
Odpowiedz cytując