Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3362
Stary 03.12.2010, 10:49
widzieliście naszego treneira na sesji zdjęciowej ? jak nie to link poniżej:

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...id,t,z,no.html

śmieszek i luzak z niego niezły. Podziwiam go za ten rower w zimie, prawdziwa S-klasa ;-)

Oby mu tutaj się udało ... to wtedy wszyscy będą zadowoleni.
Odpowiedz cytując