widzieliście naszego treneira na sesji zdjęciowej ? jak nie to link poniżej:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...id,t,z,no.html
śmieszek i luzak z niego niezły. Podziwiam go za ten rower w zimie, prawdziwa S-klasa ;-)
Oby mu tutaj się udało ... to wtedy wszyscy będą zadowoleni.