Sprzedam medale z III pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski czyli z 1987roku.
Są to trzy medale o średnicach 4 cm. w kolorze złotym ( nie ze złota być może pozłacane).
Sprzedaję w pamiątkowym opakowaniu.
Medale przedstawiają:
1) Postać Papieża(wspaniale wybita nie tak jak na normalnych monetach a dużo bardziej szczegółowo!!!) a z drugiej kielich z hostią
2) Postać Matki Bożej z Dzieciątkiem na rękach i napisem dookoła " Do końca ich umiłował". Z drugiej strony symbol pielgrzymki i to samo hasło
3) Zarys granic Polski i dookoła wymienione miasta m.in. Warszawa, Tarnów, Kraków, Gdańsk, Lublin.
Zainteresowanym zdjęcia wyśle na maila chyba że się nauczę wstawiać na forum
Cena nie jest wygórowana. Oferty na priv. Odbiór osobisty w Krakowie ewentualnie wysyłka ja ktoś się zgłosi.