Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3058
Stary 03.12.2010, 10:32
Sprzedam medale z III pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski czyli z 1987roku.

Są to trzy medale o średnicach 4 cm. w kolorze złotym ( nie ze złota być może pozłacane).

Sprzedaję w pamiątkowym opakowaniu.

Medale przedstawiają:

1) Postać Papieża(wspaniale wybita nie tak jak na normalnych monetach a dużo bardziej szczegółowo!!!) a z drugiej kielich z hostią

2) Postać Matki Bożej z Dzieciątkiem na rękach i napisem dookoła " Do końca ich umiłował". Z drugiej strony symbol pielgrzymki i to samo hasło

3) Zarys granic Polski i dookoła wymienione miasta m.in. Warszawa, Tarnów, Kraków, Gdańsk, Lublin.


Zainteresowanym zdjęcia wyśle na maila chyba że się nauczę wstawiać na forum
Cena nie jest wygórowana. Oferty na priv. Odbiór osobisty w Krakowie ewentualnie wysyłka ja ktoś się zgłosi.
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 03.12.2010 o godz. 10:34.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując