Boukhari niezły jajcarz

Bardzo dobrze, ze takich zawodników mamy w ekipie. Oby pokazywał swoje umiejętności i został z nami jak najdłużej. Najbardziej żal mi Riosa, bo koleś ma technikę, a nie dostaje szans...
Oby w przerwie przepracował dobrze ten okres i zaczął regularnie grać, chyba, że klub chce obniżyć cenę jego kupna