Kibicka napisał(a):

Polecicie jakiś fajny punkt fotograficzny w Hucie?
|
Chcesz sobie zrobić zdjęcie czy zrobić odbitki?
W pierwszym przypadku moge polecić na Teatralnym przy Kocmyrzowskiej (niedawno sprawdzony) lub (tu nie pamietam osiedla) punkt znajdujacy sie w jednej lini (ulicy) jak straz pozarna ale blizej Sfinksa (dawno sprawdzony).
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern