Kaan napisał(a):

|
w TV zobacze 2-3 mecze, z czego i tak bedzie widać jedynie środek,
|
Pełen białych kefiji

Ciekawie będą prezentować się trybuny.
A apropo's wyboru Rosji :
Cytat:
W ujawnionej w maju przez "Mail on Sunday" prywatnej rozmowie ówczesnego szefa angielskiej federacji z jego kochanką, Lord Triesman oskarżył Hiszpanię, że przy pomocy Rosjan zamierza przekupywać sędziów na mistrzostwach świata w RPA w zamian oferując poparcie podczas wyborów gospodarza MŚ 2018.
W maju taki scenariusz przewidział Lord Triesman, ówczesny szef angielskiej federacji (FA). W ujawnionej przez "Mail on Sunday" prywatnej rozmowę Lorda Triesmana, padła sugestia, że Rosjanie i Hiszpanie umówili się odnośnie przekupienia sędziów na najbliższym mundialu. W zamian Hiszpania miała obiecać wycofanie własnej kandydatury do organizacji mundialu i "przekazanie" głosów poparcia dla Rosji.
Słowa Lorda Triesmana padły podczas prywatnego obiadu z jego przyjaciółką Melissą Jacobs. Kobieta w ukryciu nagrała rozmowę. Ukazująca się w niedzielę gazeta jest podejrzewana o to, że odkupiła od niej nagrani za 75 tys. funtów. Triesman podał się do dymisji. W formie protestu z pisania cyklicznych felietonów w gazecie zrezygnował Gary Lineker.
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,87...Triesmana.html