Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#818
Stary 03.12.2010, 09:10
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Elu,

zaprojektuj w wolnej chwili nową fontannę na Rynku


moja prośba: niech będzie trochę mniejsza od obecnej.
Rozczaruję Cię

Nie jestem architektem.
Moje zainteresowanie architekturą jest czysto hobbystyczne.
I rodzinno-środowiskowe

Każdy ma jakiegoś bzika

Apropo's fontanny - to jednak przyznajesz, że jakość wielu inwestycji krakowskich pozostawia wiele do życzenia ?

1q2 napisał(a):Wyświetl post
To jest właśnie przykład jak powinien wyglądać betonCo prawda nie pasuje mi to do stadionu i tak już zostanie ale jak ktoś chce zobaczyć różnicę to niech porówna beton z budynku lotnictwa i naszego stadionu
Muszę się wybrać tam koniecznie.
Na zdjęciach rzeczywiście beton prezentuje się znakomicie. Z tym stadionowym faktycznie nie ma porównania.

Natomiast porównam z betonem z MAXXI Museum Zahy Hadid w Rzymie. Kilka tygodni temu byłam obejrzeć ten budynek. Byłam zachwycona pod każdym względem.
Ale ze zdjęć widzę, że nasze Muzeum Lotnictwa bardzo nie odstaje.
Odpowiedz cytując