Siwy_89 napisał(a):

Elu,
zaprojektuj w wolnej chwili nową fontannę na Rynku
moja prośba: niech będzie trochę mniejsza od obecnej.
|
Rozczaruję Cię
Nie jestem architektem.
Moje zainteresowanie architekturą jest czysto hobbystyczne.
I rodzinno-środowiskowe
Każdy ma jakiegoś bzika
Apropo's fontanny - to jednak przyznajesz, że jakość wielu inwestycji krakowskich pozostawia wiele do życzenia ?
1q2 napisał(a):

To jest właśnie przykład jak powinien wyglądać beton Co prawda nie pasuje mi to do stadionu i tak już zostanie ale jak ktoś chce zobaczyć różnicę to niech porówna beton z budynku lotnictwa i naszego stadionu
|
Muszę się wybrać tam koniecznie.
Na zdjęciach rzeczywiście beton prezentuje się znakomicie. Z tym stadionowym faktycznie nie ma porównania.
Natomiast porównam z betonem z MAXXI Museum Zahy Hadid w Rzymie. Kilka tygodni temu byłam obejrzeć ten budynek. Byłam zachwycona pod każdym względem.
Ale ze zdjęć widzę, że nasze Muzeum Lotnictwa bardzo nie odstaje.