Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
tsw maniek
Member
Od: 11.2002
Offline
#
19601
03.12.2010, 08:44
Witam oriętuje się ktoś czy na giełdzie narciarskiej w Rotundzie dostane łyżwy czy jest tylko sprzęt narciarski
TYLKO WISLA TS.........
tsw maniek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw maniek
Znajdź inne posty napisane przez tsw maniek