Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6073
Stary 03.12.2010, 07:19
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Arabowie czasami mają poczucie humoru:

http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849...deo_.html?bo=1
ale to nie Arabowie,tylko Hiszpanie.Atletico albo Espaniol cos mi sie wydaje.


zeby nie OT;

okolice Krakowa,dokladnie Kokotow

http://www.joemonster.org/filmy/3059...i_konsekwencje
Ostatnio edytowane przez dawidTS : 03.12.2010 o godz. 08:06.
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując