Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2288
Stary 03.12.2010, 03:12
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
A ja mam takie pytanie mój brat ma ksywke Maciek(TSW) od 3 dni czeka na aktywacje konta i się doczekac nie może cos sie dzieje czy cos
Skrypt ma dość pijaków na forum ?

Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując