Co do Glika, to chłopak niewątpliwie ma talent, a że ostatnio troszkę mu nie idzie to już inna kwestia.
Może i jest klockowaty i powolny ale... potrafi się zastawić i sprawić, że przeciwnikowi odechce się grać przeciw takiemu turowi. Co do jego przydatności to pozwólmy, że oceni to nasz trener, który z całą pewnością uprzednio dokładnie obejrzy nagrania z jego występami i nie mówię tu o sławnym YT.
Sprawa Hernaniego jest troszkę podobna do sprawy Glika, gość ma spory talent, choć z całą pewnością drugim Marcepanem nie będzie. Ostatnio wiedzie mu się trochę gorzej ale jako, że kończy mu się kontrakt i wykupienie nie będzie zbyt drogie, arto się nad takim transferem poważnie zastanowić.
Ogólnie rzecz biorąc musimy wierzyć w umiejętności oceny zawodników naszego trenera i Stana.
A co myślicie o nim:
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,W...wiadomosc.html
Widział go ktoś kiedyś w wakcji, wie ktoś coś o nim...?