Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36710
Stary 03.12.2010, 00:26
Co do Glika, to chłopak niewątpliwie ma talent, a że ostatnio troszkę mu nie idzie to już inna kwestia.
Może i jest klockowaty i powolny ale... potrafi się zastawić i sprawić, że przeciwnikowi odechce się grać przeciw takiemu turowi. Co do jego przydatności to pozwólmy, że oceni to nasz trener, który z całą pewnością uprzednio dokładnie obejrzy nagrania z jego występami i nie mówię tu o sławnym YT.

Sprawa Hernaniego jest troszkę podobna do sprawy Glika, gość ma spory talent, choć z całą pewnością drugim Marcepanem nie będzie. Ostatnio wiedzie mu się trochę gorzej ale jako, że kończy mu się kontrakt i wykupienie nie będzie zbyt drogie, arto się nad takim transferem poważnie zastanowić.

Ogólnie rzecz biorąc musimy wierzyć w umiejętności oceny zawodników naszego trenera i Stana.

A co myślicie o nim:

http://sport.wp.pl/kat,32282,title,W...wiadomosc.html

Widział go ktoś kiedyś w wakcji, wie ktoś coś o nim...?
Ostatnio edytowane przez Reiro : 03.12.2010 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując