Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline
#
814
03.12.2010, 00:01
Ela
napisał(a):
http://www.sztuka-architektury.pl/in...?ID_PAGE=27948
Tak jak mówiłam wcześniej - wśród krakowskich inwestycji ostatnich lat na prawdę na wysokim poziomie jest Muzeum Lotnictwa.
)
To jest właśnie przykład jak powinien wyglądać beton
Co prawda nie pasuje mi to do stadionu i tak już zostanie ale jak ktoś chce zobaczyć różnicę to niech porówna beton z budynku lotnictwa i naszego stadionu
94 - Allah Akbar!!
1q2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1q2
Znajdź inne posty napisane przez 1q2